Oxygen Forensics

Заснована в 2000 році, Oxygen Forensics надає рішення на ринку криміналістики мобільних пристроїв. Сьогодні Oxygen Forensics є провідним глобальним постачальником програмного забезпечення для цифрової криміналістичної експертизи, що надає правоохоронним органам, федеральним агентствам і підприємствам доступ до критичних і статистичних даних швидше, ніж будь-коли раніше. Компанія спеціалізується на мобільних пристроях, хмарах, дронах та даних Інтернету речей, надає найсучасніші цифрові криміналістичні дані та аналітичні інструменти для кримінальних і корпоративних розслідувань.

 

10 причин обрати Oxygen Forensic® Detective

1. Скористатися перевагами цифрової криміналістичної платформи «все в одному».

Отримуйте докази з багатьох цифрових джерел, включаючи мобільні пристрої, хмарні сервіси, комп’ютери, дрони, пристрої Інтернету речей та розумні годинники. Немає ніяких прихованих витрат або додаткових послуг для оплати.

2. Отримати доступ до заблокованих пристроїв.
Обхід блокування екрана, використовуючи фізичне проникнення у пристрої Android на основі чіпсетів Exynos, Kirin, Qualcomm, Mediatek і Spreadtrum, а також повні дані файлової системи з пристроїв Apple iOS.

3. Використовуйте передові технології дешифрування.
Вбудований модуль Brute force розшифровує фізичні дампи та резервні копії пристроїв, а також надає доступ до найбезпечніших мобільних програм, включаючи Wickr Me, Signal, Snapchat, Vault тощо. 

4. Отримайте доступ до хмарних сервісів.
Отримайте доступ до 98 хмарних сервісів, включаючи найпопулярніші месенджери, соціальні мережі, подорожі, фітнес, браузери, електронну пошту, інтернет-магазини та послуги, хмарні резервні копії пристроїв, хмарні резервні копії IoT, резервні копії дронів тощо.

5. Отримайте швидке уявлення про використання комп’ютера та артефакти.

Збирайте облікові дані користувачів, чати, електронні листи, історію перегляду та системні файли в системах Windows, macOS і Linux, а також імпортуйте та аналізуйте зображення E01, L01 і AD1 для отримання цих цінних артефактів

6. Зменшення затримку розслідування.
Отримуйте та аналізуйте масивні набори даних зі швидкістю в 3 рази швидше, ніж пропонують інші інструменти, запускайте одночасне вилучення кількох пристроїв і хмар, а також прискорюйте вилучення за допомогою вибіркового вибору артефактів.

7. Потужний пошук і фільтрація.
Шукайте та швидко знаходьте важливу інформацію за наборами хешів, ключовими словами, регулярними виразами, визначайте найближче коло спілкування суб’єкта та часто відвідувані місця, перетворюйте будь-які слова, що містяться в зображенні, у машинно-кодований текст та ідентифікуйте доказові зображення за допомогою вбудованого механізму з штучним інтелекторм длґ категоризації обличчя. 

8. Своєчасно отримуйте оновлення програмного забезпечення.
Функції нашого програмного забезпечення завжди відображають поточні потреби клієнтів і останні технологічні розробки, що дозволяє нам впроваджувати багато перших в галузі рішень у сфері криміналістики мобільних пристроїв і хмар. Щороку ми випускаємо мінімум 8 основних і 12 другорядних випусків; найбільше в галузі.

9. Почніть використовувати його відразу після покупки.
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача оператори можуть почати використовувати програмне забезпечення відразу після покупки. Oxygen Forensic® Detective підходить як для досвідчених спеціалістів DFIR, так і для новачків, які нещодавно розпочали свою кар’єру в кримінальних та корпоративних розслідуваннях.

10. Довіртеся компанії з більш ніж 21-річним досвідом цифрової криміналістики.
Команда Oxygen Forensics внесла свій внесок у забезпечення громадської безпеки в більш ніж 150 країнах і обслуговувала понад 10 000 правоохоронних органів і корпоративних клієнтів. 

Детальніше тут:
oxygen-forensic.com