Супутникові модеми

ТОВ “Альтаїр-775” має широкий спектр іноземних партнерів-виробників модемів супутникового звя’зку, таких як:

 

Datum Systems

Datum Systems — компанія, яка розробляє та виробляє інноваційне наземне обладнання супутникового зв'язку для мереж SCPC, MCPC і VSAT «точка-точка» або «точка-мультиточка». Компанія спеціалізується на надійних високопродуктивних супутникових модемах і додатках до них, включаючи передачу IP даних, VOIP, стільниковий зв’язок, банківське обслуговування, дистанційне навчання, аварійне відновлення та бізнес-підприємство.

ST Engineering iDirect

ST Engineering iDirect є світовим лідером у сфері супутникового зв'язку на основі IP, що надає технології та рішення, які дозволяють нашим партнерам розгортати передові супутникові послуги, які вигідно розширюють їхній бізнес.

Teledyne Paradise Datacom

Teledyne Paradise Datacom, підрозділ Teledyne Defense Electronics, LLC, розробляє, виробляє супутникові модеми, твердотільні підсилювачі потужності (SSPA), малошумні підсилювачі (LNA), ап-конвертори (BUC) і пов’язані з ними підсистеми резервування. Ми поставляємо продукти супутникового зв'язку по всьому світу.

Comtech EF Data

Comtech EF Data Corp. є провідним постачальником інноваційних та оптимізованих рішень супутникового зв'язку, а також дочірньою компанією Comtech Telecommunications Corp. Клієнтами компанії є в більшості оператори мобільного зв’язку, державних, мобільних та корпоративних клієнтів на кожному континенті, у понад 160 країнах і через кожен океан.


Цим списком наша компанія не обмежується, тож, за потреби, наші спеціалісти можуть організувати поставку модемів будь-якого виробника.