Securosys

Securosys – швейцарська компанія, яка розробляє і виробляє апаратні і програмні криптографічні системи, що захищають цифрову інфраструктуру. 

Апаратний модуль безпеки Primus HSM від Securosys забезпечує безпеку цифрових ключів, які використовуються при банківських транзакціях, ідентифікації та управлінні доступом, цифровому підписі, управлінні ключами і багато іншого. У поєднанні з Transaction Security Broker він дозволяє створювати системи на основі мульти-авторизації, які будуть відповідати найвищим корпоративним стандартам безпеки, відповідності та гнучкості. Крім того, безпечне середовище виконання Imunes (trusted execution environment, TEE) забезпечує безпечне виконання програм, таких як механізми політик, служби створення білих списків і так далі.

Портфоліо Securosys доповнюється мережевими шифраторами Centurion, які забезпечують безпеку мереж на другому і третьому рівнях.

Продукти Securosys розробляються і виробляються в Швейцарії і спільно з європейськими партнерами, які користуються надійним ланцюжком поставок. Securosys Primus HSM захищає понад 100 мільярдів доларів США при щоденних транзакціях у швейцарській банківській системі SIC, що керується SIX під контролем Швейцарського національного банку (SNB).

Доступні продукти Securosys:

  • Securosys Primus HSM
  • Transaction Security Broker (TSB)
  • Imunes Trusted Execution Environment (TEE)
  • Centurion Network Encryptor