Backup HSM

Luna Backup HSM

Створюйте резервні копії та безпечно зберігайте ваш дорогоцінний криптографічний ключовий матеріал в офлайн режимі на захищеному обладнанні. Легко створюйте резервні копії та відновлюйте до 100 розділів локально або віддалено на вашому Luna HSM. Доступний у трьох моделях з різною ємністю зберігання відповідно до ваших потреб.

Цей аксесуар, розроблений для Luna Network HSM і PCIe HSM, дозволяє знизити ризики, забезпечити відповідність нормативним вимогам, забезпечуючи надійне збереження ваших критичних даних в офлайн режимі.

Резервні апаратні модулі безпеки широко використовуються підприємствами, фінансовими установами та урядом для безпечного резервного копіювання високоцінного криптографічного ключового матеріалу.

Дотримуйтесь найкращих методів безпеки, зберігаючи ключі в апаратному модулі протягом усього їхнього життєвого циклу, захищаючи ці ключі, навіть коли вони не використовуються, і зменшуючи можливість атаки за допомогою рішення Backup HSM.

Thales пропонує різні варіанти для підтримки безперервності бізнесу за допомогою офлайн Backup HSM та хмарного Backup HSM.

Зменште ризики та забезпечте відповідність нормативним вимогам, забезпечуючи надійне зберігання ваших ключів у офлайн режимі в Luna Backup HSM, сертифікованому за стандартом FIPS 140-2 level 3.