HSM

Апаратні модулі безпеки (Hardware Security Modules — HSM) — це надійні, стійкі до зламування апаратні пристрої, які захищають криптографічні процеси шляхом генерації та захисту ключів, а також управління ключами, що використовуються для шифрування та розшифрування даних та створення цифрових підписів та сертифікатів. 

HSM є золотим стандартом захисту закритих ключів і пов’язаних з ними криптографічних операцій і забезпечують дотримання політики, яку організація, яка використовує ці модулі, визначила для користувачів та додатків, здатних отримувати доступ до цих ключів. 

Нашою компанією представлено лідерів-виробників на ринку апаратних модулів безпеки:

 

Thales DIS

Thales є провідним постачальником рішень із захисту даних та кібербезпеки, які включають фінансові послуги, технології управління.

Securosys

Securosys SA — компанія зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія, яка спеціалізується на захисті даних та комунікації. Флагманський продукт — Primus HSM для захисту швейцарської банківської системи SIC і фондового ринку SIX, рішень блокчейну та криптоактивів, а також систем інфраструктури відкритих ключів.

Entrust

Entrust надає послуги та рішення щодо безпеки в Інтернеті. Компанія пропонує можливості ідентифікації, прав, перевірки, конфіденційності та безпеки. Entrust обслуговує корпорації, постачальників послуг, фінансові установи та державні установи по всьому світу.