Про компанію

Компанія «АЛЬТАЇР-775» була створена та зареєстрована у серпні 1997 року і з тих пір успішно працює на телекомунікаційному ринку України.

ТОВ «АЛЬТАЇР-775» має ліцензію ДССЗЗІ України на право провадження комплексу робіт, пов’язаних з криптографічним захистом інформації (КЗІ), а саме:

  • Розроблення і складення конструкторської та іншої технічної документації, виробництво криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю).
  • Постачання, монтаж (встановлення), налаштування, технічне обслуговування (супроводження), ремонт та/або утилізація криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю).
  • Тематичні та експертні дослідження криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю).

ТОВ «АЛЬТАЇР-775» має ліцензію СБУ на право розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів (СТЗ) для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації,і торгівлі СТЗ для зняття інформації з каналів зв’язку, іншими засобами негласного отримання інформації.

ТОВ “АЛЬТАЇР-775”  зареєстроване у Державній службі експортного контролю України на можливість провадження зовнішньоекономічної діяльності щодо імпорту-експорту обладнання, що відносяться до товарів подвійного призначення.

Фахівці фірми “АЛЬТАЇР-775”, які залучаються до виконання робіт, мають великий досвід практичної роботи з інсталяції та обслуговування  телекомунікаційного обладнання, радіоапаратури та обладнання КЗІ й СТЗ.

Основними напрямками діяльності ТОВ «АЛЬТАЇР-775» на даний час є  роботи, пов’язані зі створенням програмно-апаратних комплексів моніторингу ліній зв’язку, а також створенням сучасних телекомунікаційних систем спеціального призначення.

Серед замовників обладнання та послуг компанії “АЛЬТАЇР-775”: провідні банки України (НБУ, Ощадбанк, УкрСиббанк і т.д.), Служба безпеки України, ДССЗЗІ України, МЗС України, “Укртелеком”,  ДП «Українські спеціальні системи», Державна прикордонна служба України.