Crypto Command Center

Криптографія як послуга

Зазвичай шифрування використовують для захисту конфіденційної та особистої інформації. Рівень безпеки будь-якого рішення для шифрування часто зводиться до безпеки ключів шифрування. Експерти рекомендують зберігати ключі в спеціальному обладнанні, такому як апаратний модуль безпеки (HSM).

Однак, дотепер апаратні рішення для шифрування не забезпечували гнучкість, необхідну у віртуалізованих і хмарних середовищах. Розгортання віртуальної програми, яка вимагає шифрування, підписаних цифрових сертифікатів або інших функцій PKI, часто може додати дні або тижні до проекту.

 

Огляд

Cryptography-as-a-Service

Консолідуйте свої корпоративні послуги сховища ключів і PKI, перейшовши від фізичних HSM до віртуалізованих HSM, за допомогою Crypto Command Center – першого хмарного рішення для зберігання ключів із високою надійністю.

Аналогічно, постачальники послуг можуть додавати до своїх пропозицій високоякісні послуги сховища ключів і PKI. Постачальники можуть тільки адмініструвати HSM, але ніколи не отримувати доступ до ключів своїх клієнтів.

Як працює?

Адміністратори безпеки можуть створити централізований пул криптографічних ресурсів, які можуть бути надані людям і сферам бізнесу в їхній організації, яким вони потрібні.

Адміністратори налаштовують шаблони криптосервісів із попередньо визначеними можливостями HSM, які користувачі потім можуть використовувати для надання послуг стандартизованим і відповідним чином. Крипторесурси можуть бути надані на вимогу від одного до тисяч HSM одночасно. Крім того, адміністратори можуть контролювати крипторесурси, створювати динамічні звіти та завжди бути в курсі стану своїх пристроїв HSM. Наявність зручного централізованого перегляду пулів пристроїв надає можливість бачити статус і працездатність ресурсів, а також дозволяє адміністраторам проявляти активність у вирішенні проблем, перш ніж вони вплинуть на угоди про рівень обслуговування.

Переваги:
  • Суттєва економія коштів. Не тільки вимоги до обладнання можуть бути знижені на 95%, але й автоматизація процесів заощадить години роботи для кожного криптографічного ресурсу.

  • Спрощений менеджмент та адміністрування. 

  • Зменшення пробілів у безпеці. Безпека та її політики розгортаються по всьому підприємству, де розгорнутий ССС.

  • Швидке розгортання. Тепер підприємство може розгорнути процез шифрування для нового додатку в лічені хвилини.

  • Перевірене рішення. Збудоване на базі Thales Luna Network HSM, які захищають більше ніж 1 трильйон американських доларів щоденно у фінансових транзакціях.

  • Покращена видимість. Завдяки крипто звітах і моніторингу.

  • Зниження Total Cost of Ownership (TCO). Діліться ресурсами та знижуйте витрати за допомогою кількох орендарів і поділу ролей.