Міжнародні партнери

Основні ділові взаємини в зовнішньоекономічній області ”АЛЬТАІР – 775″ підтримує з наступними фірмами:

 

GL Communications Inc.

GL Communications Inc. має понад 30-річний досвід роботи в галузі телекомунікацій. GL має повний набір рішень для тестування для перевірки продуктивності мережі в різних телекомунікаційних мережах, включаючи бездротові, оптично-волоконні та традиційні кабельні мережі. GL співпрацює з основними постачальниками телекомунікаційного обладнання, постачальниками послуг та системними інтеграторами, щоб задовольнити вимоги тестування, що виникають на різних етапах життєвого циклу розробки продукту. Тестові платформи забезпечують безпрецедентну візуалізацію, захоплення даних, зберігання та чудову портативність.

Thales DIS

Thales є провідним постачальником рішень із захисту даних та кібербезпеки, які включають фінансові послуги, технології управління.

Securosys

Securosys SA — компанія зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія, яка спеціалізується на захисті даних та комунікації. Флагманський продукт — Primus HSM для захисту швейцарської банківської системи SIC і фондового ринку SIX, рішень блокчейну та криптоактивів, а також систем інфраструктури відкритих ключів.

Entrust

Entrust надає послуги та рішення щодо безпеки в Інтернеті. Компанія пропонує можливості ідентифікації, прав, перевірки, конфіденційності та безпеки. Entrust обслуговує корпорації, постачальників послуг, фінансові установи та державні установи по всьому світу.

European EMC Products

European EMC Products (EEP), заснована в 1996 році в Сафран-Волдені, Ессекс добре зарекомендувала себе на EMC.

Завдання компанії полягає в тому, щоб поєднати знання технології екранування з інженерними навичками для проектування, виробництва, встановлення та введення в експлуатацію систем екранування для захисту людей та обладнання від загроз, які представляють:
- Електромагнітні та радіочастотні перешкоди (RFI / EMI)
- Випромінювання (рентгенівське, гамма та нейтронне)
- Магнітні поля
- Електромагнітний імпульс
- Інші пропоновані послуги включають повний спектр послуг з тестування та геодезії, управління проектами та консультації.

Riverbed Technology

Riverbed Technology, Inc. — американська компанія з інформаційних технологій. Продукти компанії складаються з програмного та апаратного забезпечення, зосередженого на моніторингу продуктивності мережі, керування продуктивністю додатків та глобальних мережах (WAN), включаючи оптимізацію SD-WAN та WAN.

Telsy

Telsy є компанією TIM Group, італійського лідера сектору інформаціних технологій, що працює в галузі захисту телекомунікацій та кібербезпеки.

Datum Systems

Datum Systems — компанія, яка розробляє та виробляє інноваційне наземне обладнання супутникового зв'язку для мереж SCPC, MCPC і VSAT «точка-точка» або «точка-мультиточка». Компанія спеціалізується на надійних високопродуктивних супутникових модемах і додатках до них, включаючи передачу IP даних, VOIP, стільниковий зв’язок, банківське обслуговування, дистанційне навчання, аварійне відновлення та бізнес-підприємство.

ST Engineering iDirect

ST Engineering iDirect є світовим лідером у сфері супутникового зв'язку на основі IP, що надає технології та рішення, які дозволяють нашим партнерам розгортати передові супутникові послуги, які вигідно розширюють їхній бізнес.

Teledyne Paradise Datacom

Teledyne Paradise Datacom, підрозділ Teledyne Defense Electronics, LLC, розробляє, виробляє супутникові модеми, твердотільні підсилювачі потужності (SSPA), малошумні підсилювачі (LNA), ап-конвертори (BUC) і пов’язані з ними підсистеми резервування. Ми поставляємо продукти супутникового зв'язку по всьому світу.

Comtech EF Data

Comtech EF Data Corp. є провідним постачальником інноваційних та оптимізованих рішень супутникового зв'язку, а також дочірньою компанією Comtech Telecommunications Corp. Клієнтами компанії є в більшості оператори мобільного зв’язку, державних, мобільних та корпоративних клієнтів на кожному континенті, у понад 160 країнах і через кожен океан.

Cobham

Cobham SATCOM (раніше Thrane і Thrane) є провідним виробником терміналів супутникового та радіозв'язку та наземних станцій для наземних, морських та повітряних застосувань. Доступні за ціною та надійні високопродуктивні продукти та послуги Cobham використовуються для задоволення потреб широкого спектру комерційних, державних та рекреаційних застосувань у різних секторах.

AGIS

AGIS, Inc. створює військові системи зв'язку та системи зв'язку першого респондента, які забезпечують сумісність дат із різними системами beetway.

Oxygen Forensics

Oxygen Forensics є провідним глобальним постачальником програмного забезпечення для цифрової криміналістичної експертизи, що надає правоохоронним органам, федеральним агентствам і підприємствам доступ до критичних і статистичних даних швидше, ніж будь-коли раніше. Компанія спеціалізується на мобільних пристроях, хмарах, дронах та даних Інтернету речей, надає найсучасніші цифрові криміналістичні дані та аналітичні інструменти для кримінальних і корпоративних розслідувань.

White Cloud Security

White Cloud Security забезпечує рішення номер один для запобігання зловживанням, рекомендоване US-CERT, NSA, Австралії, Канади, AIG, SANS, ISA та NACD. Наша технологія кібербезпеки додатків, даних і адміністраторів «Zero-Trust» є простим, швидким та ефективним засобом застосування стратегії DEFAULT-DENY для блокування УСІХ програм-вимагачів, атак із запровадженням ланцюга поставок, шкідливого програмного забезпечення та інсайдерів, які ефективно прищеплюють користувачів проти атак Ransomware/Cryptolocker, злому даних та інших зловживань кібербезпекою.