Партнери

Наша компанія має розширену мережу українських партнерів та друзів, спільно з якими реалізуються масштабні проекти:

ТОВ "АВТОР"

ТОВ «АВТОР» є одним з провідних розробників продуктів і рішень в області криптографічного захисту інформації (КЗІ), в тому числі і з використанням електронного цифрового підпису. Продукти компанії мають позитивні експертні висновки Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації Україні.

ТОВ «Антіфаєр»

Компанія "Антіфаєр» здійснює весь спектр послуг в сфері систем протипожежного захисту. Компанія проектує, впроваджує і супроводжує інтегровані рішення, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовника завдяки високому професіоналізму та технічній експертизі співробітників.

ТОВ «Дата Нетворкс»

Cертифікований інсталятор проектів СКС (структурованих кабельних систем) і ВОЛЗ (волоконно-оптичних ліній зв'язку) будь-якої складності. Компания Дата Нетворкс діє з 2005 року. Основні напрямки діяльності:
- Організація СКС (структурованих кабельних систем);
- Побудова ВОЛЗ (волоконно-оптичних ліній зв'язку);
- Комплексний монтаж системи управління, контролю і відеоспостереження будь-якої складності.

ПАТ «РОКС»

Продаж, професійний монтаж і обслуговування обладнання приймальних станцій супутникового і наземного звязку, обладнання для мереж кабельного телебачення, радіорелейних та волоконно-оптичних ліній зв'язку, системи цифрового багатопрограмного телевізійного мовлення, інтерактивних мультимедійних системи, радіорелейних станцій.

ВНДП ПРАТ "НВП "САТУРН" "ЕЛІСАТ"

Компанія - лідер на українському та міжнародному ринках у сфері створення та модернізації високочастотного радіообладнання. Основні види робіт: модернізація РЛС різних типів, розробка тропосферних ліній зв'язку, розробка високочастотного приймального обладнання любої складності.

ТОВ "С.І.Т"

Компанія SIT спеціалізується на розробці та впровадженні засобів криптографічного та технічного захисту інформації. Використання засобів захисту інформації, розробки компанії SIT, забезпечить захист від більшості відомих атак і загроз, в тому числі, пов’язаних з внутрішнім фактором і дозволить працювати підприємству в штатному режимі в будь-яких умовах.