Vormetric Transparent Encryption

Vormetric Transparent Encryption шифрує неактивні дані, контролює доступ привілейованих користувачів і веде журнал доступу для аналізу системи безпеки.

Не потребує зміни додатків, баз даних або інфраструктури. Наше ПЗ для шифрування неактивних даних легко розгортати і масштабувати. Агенти Vormetric Transparent Encryption встановлені поверх файлової системи на серверах або віртуальних пристроях. Всі операції з управління ключами шифрування і політиками безпеки виконуються Vormetric Data Security Manager.

 

 

Особливості


  • Прозоре розгортання. Не потребує змін в процесах, роботі користувачів, додатків та інфраструктур.
  • Нормативно-правова відповідність. Наше ПЗ відповідає стандарту FIPS 140-2 рівня 1 до шифрування неактивних даних і файлів, контролю та управління ключами шифрування.
  • Підтримка різних операційних систем і додатків. Агенти Vormetric Transparent Encryption працюють з Windows, Linux і Unix платформами, більшістю баз даних та файлами всіх типів.
  • Рівень сервісу (SLA). Оптимальний розподіл агентів для конкретної файлової системи і апаратне прискорення шифрування на серверах.
  • Масштабованість системи. Використовуючи рішення, перевірене вже на 10 000 серверах, компанії можуть бути впевнені, що його можна легко розширити, поширюючи шифрування на нові середовища: фізичні, віртуальні, big data або хмарні.

 

 

Специфікації


 

Підтримка платформ: Microsoft—Windows Server 2008 і 2012; Linux—Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SuSE Linux Enterprise Server і Ubuntu; UNIX—IBM AIX.

Підтримка баз даних: IBM DB2, MySQL, NoSQL, Oracle, SQL Server, Sybase та ін.

Підтримка додатків: Всі додатки, включаючи Microsoft, Documentum, SAP, SharePoint, користувальницькі програми та ін.

Big data support: Hadoop—Cloudera, Hortonworks, IBM; NoSQL—Couchbase, DataStax, MongoDB; SAP HANA; Teradata

Апаратна акселерація шифрування: AMD та Intel AES-NI, IBM P8 cryptographic coprocessor, SPARC encryption

Сертифікації: FIPS 140-2 Level 1

Підтримка контейнерів: Docker

 

 

Наявні наступні розширення Vormetric Transparent Encryption:

  • Vormetric Live Data Transformation – шифрування з нульовим часом простою, ротація ключів Vormetric Transparent Encryption. Базу даних або систему можна буде використовувати у звичайному режимі навіть під час проведення операцій шифрування.
  • Vormetric Transparent Encryption Docker Extension – це спосіб використовувати всі можливості Vormetric Transparent Encryption в середовищі Docker, включаючи шифрування на основі політики, контроль доступу і ведення журналу доступу для кожного контейнера Docker.

 

 

 


Download the Vormetric Transparent Encryption Product Brief