Vormetric Protection for Teradata Database

Vormetric Protection for Teradata DatabaseОб’єднуючи величезні обсяги даних підприємства в середовищах бази даних Teradata, бізнес може отримати неймовіру стратегічну перевагу. На жаль, цей процес може також супроводжуватись безпрецедентними ризиками. Проте тепер Vormetric дозволяє користувачу захищатись від таких ризиків. Vormetric Protection for Teradata Database робить впровадження надійних можливостей захисту даних в середовищах Teradata швидким та ефективним.

 

Переваги


  • Реалізація шифрування. Vormetric Protection for Teradata Database надає можливість ефективного шифрування певних полів і стовпчиків в базах даних Teradata та шифрування конфіденційних записів без зміни їх форматів або схем поля.
  • Централізоване управління ключами та політикою. Vormetric Protection for Teradata Database бездоганно працює з Vormetric Data Security Manager, тому ви можете централізовано керувати ключами та правилами доступу до продуктів шифрування від Thales e-Security та інших постачальників.
  • Зниження складності впровадження. Vormetric Protection for Teradata Database знижує складність для розробників, пропонуючи стандартизовані програмні інтерфейси додатків (Application Programming Interfaces) та визначені користувачем функції (User-Defined Functions), які можуть виконувати криптографічні операції та операції керування ключами.

 

Особливості


  • Надійний захист. Дане рішення пропонує розподілений захист, дозволяючи шифрувати певні поля та стовпці в середовищах Teradata. З його допомогою можна застосувати унікальні ключі до різних стовпчиків. У результаті ви зможете використовувати розподілені елементи управління так, щоб адміністратори могли виконувати робочі завдання без доступу до конфіденційних даних. Крім того, дане рішення надає сертифікований на відповідність FIPS прилад для адміністрування та зберігання ключів.
  • Висока ефективність. З Vormetric Protection for Teradata Database пропонує високу продуктивність, необхідну для обробки великих об’ємів даних. Рішення безпеки – це рішення для великих даних, яке ефективно масштабується у відповідності до кількості вузлів Teradata у вашому середовищі.
  • Впровадження. Дане рішення пропонує можливості для шифрування, що зберігає формат, – це мінімізує збої, пов’язані з шифруванням. UDF-рішення для шифрування та дешифрування можуть легко інтегруватися в існуючий SQL-код. За допомогою цього рішення користувачі Teradata можуть створювати свої власні, легко налаштовувані профілі для подання запитів на шифрування та дешифрування, включаючи вибір стандартного шифрування AES та шифрування, що зберігає формат.

 

 

Специфікації


Teradata database minimum version 14.0

SUSE Linux Enterprise Server (SLES) minimum versions 10
Максимальна ширина стовпців
ASCII—16KB, Unicode UDFs—8KB

 

Розподіл обов’язків
Адміністратори керують інфраструктурою без незахищеного доступу до даних

 

Захист на рівні стовпців
Шифрування, що зберігає схему

 

Централізоване управління ключами
Teradata database, Hadoop та інші середовища

 

 


Download the Vormetric Protection for Teradata Database Product Brief