Vormetric Live Data Transformation Extension

Live Data Transformation Extension

Розгортання та управління шифруванням неактивних даних може створювати деякі труднощі при трансформуванні інформації з відкритого тексту в зашифрований або при заміні ключів до вже зашифрованих даних. Зазвичай це пов’язано з простоями, трудомісткими операціями з даними та синхронізацією. Vormetric Transparent Encryption Live Data Transformation усуває ці перешкоди, дозволяючи здійснювати шифрування та зміну ключів швидко та ефективно.

 

 

Переваги


  • Безпека та доступність даних. Шифрування та зміна ключів даних без переведення додатків в офлайн-режим дозволяє застосовувати елементи управління безпекою даних до цих програм, забезпечуючи безперервність роботи та високу доступність.
  • Швидка зміна ключів без шкоди процесам. Рекомендації щодо забезпечення безпеки та більшість нормативних актів вимагають періодичної ротації ключів. Live Data Transformation спрощує дотримання цих рекомендацій. Це рішення дозволяє здійснювати зміну ключів, дублювання даних або підключення автономного режиму додатків.
  • Нульовий час простою. Рішення дозволяє шифрувати дані без простою і збоїв у додатках та робочих процесах. Під час шифрування користувачі та процеси взаємодіють з базами даних і файловими системами у звичайному порядку.

 

 

Особливості


  • Версії резервних копій та архівації. Live Data Transformation пропонує оптимальне резервне копіювання і відновлення архівів з контролем версій ключа для отримання доступу до даних. Під час відновлення даних архівні ключі шифрування, збережені за допомогою Vormetric Data Security Manager, автоматично застосовуються до старого набору даних. Відновлені дані зашифровані поточним ключем шифрування.
  • Аналітика безпеки. Для шифрування великих наборів даних потрібно багато часу і значні обчислювальні ресурси. Live Data Transformation надає вдосконалені можливості управління ЦП. Таким чином, адміністратори можуть грамотно управляти пріоритетами і зберігати баланс між необхідністю шифрування і роботою інших бізнес-процесів. Наприклад, адміністратор може задати такі правила управління ресурсами, щоб в робочий час процеси шифрування використовували тільки 10% системних обчислювальних ресурсів, а вечорами і на вихідних – 70%.

 

 

Специфікації


Обовязкова наявність Vormetric Transparent Encryption.

Підтримка операційних систем:
Microsoft—Windows Server 2008 та 2012; Linux—Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6 та 7, SuSE Linux Enterprise Server 11 та 12

 

Підтримка кластерів:
Veritas Cluster Server Active/Passive; Microsoft Cluster—File Cluster, SQL Server Cluster

 

Підтримка Big data:
Cassandra, CouchBase, Hadoop, MongoDB, SAP HANA

 

Підтримка резервної копії/реплікації:
DB2 backup, NetBackup, NetWorker, NTBackup, Oracle Recovery Manager (RMAN), Windows Server Volume Shadow Copy Service (VSS)

 

 

 


Download the Vormetric Live Data Transformation Extension Product Brief