Vormetric Container Security

Vormetric Container Security надає необхідні інструменти для шифрування, контролю доступу та ведення журналу, щоб користувач міг гарантовано захищати свої контейнерні середовища. Це дозволяє організаціям дотримуватися відповідних вимог для захисту даних в динамічних контейнерних середовищах.

 

 

Переваги


  • Запобігання доступу адміністраторів системи до змісту контейнерів. Контейнери часто запускаються з дозволами кореневого рівня, в результаті адміністратори мають повний доступ до вмісту контейнера і системних даних. Шифрування і управління процесом доступу дозволяє адміністраторам кластера Docker або OpenShift працювати як зазвичай, не піддаючи ризику конфіденційну інформацію.
  • Максимізація переваг контейнера, мінімізація ризику. Дана технологія забезпечує безпеку даних в динамічних контейнерних середовищах навіть в хмарі. Використовуйте переваги контейнерів в будь-якому середовищі без шкоди для безпеки даних.

 

 

Особливості


  • Гарантії комплексного захисту даних. Агент Vormetric Transparent Encryption дозволяє командам безпеки встановлювати засоби захисту даних всередині контейнерів. З його допомогою користувачі можуть застосувати шифрування, керування доступом та ведення журналу доступу до даних на основі контейнера. Шифрування може бути застосоване до даних, сгенерованих та збережених локально в контейнері, і до даних, встановлених в контейнері мережевими файловими системами.
  • Розподілений контроль. Vormetric Container Security забезпечує детальний контроль, необхідний для дотримання найсуворіших політик і стандартів. За допомогою цього рішення користувачі можуть встановлювати розподілені політики доступу на основі конкретних процесів і наборів ресурсів в контейнерах. Врешті-решт, це рішення може забезпечити ізоляцію між контейнерами, таким чином, що тільки авторизовані користувачі можуть отримати доступ до конфіденційної інформації.

 

 

Специфікації


Обов’язкова наявність розширення Vormetric Transparent Encryption

Пітримка платформи/середовища

  • Docker: 1.12.6 або більш пізньої версії
  • OpenShift: 3.4.128 або більш пізньої версії
  • Red Hat Enterprise Linux, 7.x
  • Може працювати на фізичних системах, віртуальних машинах та ексземплярах AWS EC2
  • Всі інші специфікації підтримки ідентичні Vormetric Transparent Encryption

 

 

 


Download the Vormetric Container Security Product Brief