SafeNet CryptoCommand Center

Cryptographcy as a Service Icon

Зустрічайте криптографію як послугу від SafeNet CryptoCommand Center

Шифрування задля захисту особистої інформації – потреба часу. Рівень безпеки будь-якого рішення шифрування – це, в основному, безпека ключів шифрування. Зберігання ключів у спеціальних апаратних засобах, таких як апаратний модуль безпеки (HSM) – найбільш грамотна практика.

 

Криптографія як послуга від Gemalto

Ми пропонуємо об’єднати збереження своїх корпоративних ключів та послуги PKI, переключившись від фізичних HSM до віртуалізованих HSM, з SafeNet Crypto Command Center – першим рішенням хмарного збереження ключів з високим рівнем безпеки.

Таким чином, постачальники послуг можуть додавати високоякісні послуги зі збереження ключів та PKI до своїх хостингових і хмарних пропозицій.

 

 

Як працює SafeNet CryptoCommand Center

Адміністратори безпеки можуть створювати централізовану множину криптографічних ресурсів, яка може бути надана співробітникам їх організації, які потребують дані ресурси.

Адміністратори налаштовують шаблони крипто-служби із заздалегідь визначеними можливостями HSM, які користувачі можуть використовувати для надання послуг. Крипто-ресурси можуть бути надані необхідною кількістю модулів безпеки одночасно. Зручний централізований перегляд стану експлуатованої множини пристроїв забезпечує можливість адміністраторам бути в курсі поточного стану ресурсів.

 

З SafeNet CryptoCommand Center Ви зможете скористатись наступними перевагами:

  • Значна економія коштів. Ваші вимоги до апаратного забезпечення можуть бути зменшені на 95%.
  • Спрощений менеджмент та адміністрування. Верифіковані шаблони самообслуговування та шифрування означають, що крипто-експертиза більше не потрібна.
  • Швидке впровадження. Тепер ви можете імплементувати шифрування в нову програму за лічені хвилини, а не впродовж годин.
  • Перевірене рішення. SafeNet CryptoCommand Center збудований на ринку провідних SafeNet Luna Network HSM, які наразі забезпечують захист понад 1 трильйона доларів у щоденних фінансових операціях.
  • Повна прозорість технологій виконання всіх операцій завдяки звітуванню та моніторингу криптових ресурсів.
  • Оптимізована загальна вартість власності. Розподіляйте ресурси та зменшуйте витрати, використовуючи мульти-оренду та розподіл ролей.

 

 

 


Download the SafeNet Crypto Command Center Product Brief