SafeNet KeySecure

SafeNet KeySecure - Key Management IconSafeNet KeySecure від Gemalto – це провідна централізована платформа управління ключами в індустрії, що доступна як апаратний пристрій або жорсткий віртуальний пристрій безпеки. SafeNet KeySecure призначений для безпечного та централізованого управління ключами – це реалізовано у фізичній, віртуалізованій інфраструктурі та в загальнодоступних хмарних середовищах.

SafeNet KeySecure від Gemalto – це або сертифіковане у відповідності до FIPS обладнання для управління ключами, або віртуальний пристрій з апаратним коренем довіри, що використовуює модулі SafeNet Hardware Security або службу Amazon Cloud HSM.

 

Особливості


Основні функції керування ключами:

 

  • Гетерогенне управління ключами. SafeNet KeySecure керує ключами для різних систем шифрування, включаючи бази даних, файлові сервери, токенізацію та додатки через Crypto Pack, і самошифрувальні диски, стрічкові архіви, мережі зберігання, віртуальні робочі навантаження та зростаючий список постачальників, що підтримують стандарт Key Management Interoperability Protocol (KMIP).
  • Різні типи ключів. SafeNet KeySecure централізовано керує симетричними, асиметричними, секретними даними та сертифікатами X.509, а також пов’язаними з ними полісами.
  • Повна підтримка життєвого циклу ключів та автоматизовані операції. SafeNet KeySecure спрощує управління ключами шифрування протягом усього життєвого циклу, включаючи безпечне створення ключів, зберігання та резервне копіювання, розподіл ключів, їх деактивацію та видалення.
  • Централізоване адміністрування розподіленого доступу, управління авторизацією та розподіл обов’язків. Консоль управління об’єднує операції керування ключами з використанням різних розробок та продуктів шифрування, забезпечуючи адміністраторам обмежені ролі, визначені для їхньої сфери відповідальності.
  • Висока доступність та інтелектуальний обмін ключами. SafeNet KeySecure розгортається в гнучких конфігураціях високої доступності в межах операційного центру та між географічно розподіленими центрами або середовищами постачальників послуг за допомогою активного режиму кластеризації.
  • Аудит та ведення журналу. Централізоване керування включає в себе детальне ведення журналу та відстеження аудиту всіх ключових змін у стані, доступу адміністратора та змін політики. Аудиторські маршрути надійно зберігаються, підписуються для неспростовності та можуть бути використані провідними сторонніми інструментами SIEM.
  • Рішення наступного покоління для зберігання NetApp. Офіційне оновлення для існуючих NetApp DataFort Encryption Appliance та NetApp Storage Encryption реалізоване за допомогою NetApp Lifetime Key Manager.
  • Шифрування визначеного формату (Format Preserving Encryption). SafeNet KeySecure надійно шифрує структуровані дані, такі як кредитні картки чи номери соціального забезпечення.
  • Оновлення програмного забезпечення. SafeNet KeySecure забезпечує легку інсталяцію нових функцій, основних оновлень програмного забезпечення та патчів захисту. Крім того, є можливість запускати старі прилади в кластері з новими пристроями.

 

 

 


Download the SafeNet KeySecure Product Brief