Про компанію

Компанія «АЛЬТАЇР-775» була створена та зареєстрована у серпні 1997 року і з тих пір успішно працює на телекомунікаційному ринку України.

ТОВ «АЛЬТАЇР-775» має  ліцензію ДССЗЗІ України  на право провадження комплексу робіт, пов’язаних з криптографічним захистом інформації (КЗІ), а також  ліцензію  СБУ на право розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів (СТЗ) для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації,і торгівлі СТЗ для зняття інформації з каналів зв’язку, іншими засобами негласного отримання інформації.

ТОВ “АЛЬТАЇР-775”  зареєстроване у Державній службі експортного контролю України на можливість провадження зовнішньоекономічної діяльності щодо імпорту-експорту обладнання, що відносяться до товарів подвійного призначення.

Фахівці фірми “АЛЬТАЇР-775”, які залучаються до виконання робіт, мають великий досвід практичної роботи з інсталяції та обслуговування  телекомунікаційного обладнання, радіоапаратури та обладнання КЗІ й СТЗ.

Основні ділові взаємини в зовнішньоекономічній області ” АЛЬТАІР – 775″ підтримує з наступними фірмами: “GL Communications Inc.” (США), “Gemalto Inc.” (Франція), “Bull Inc.” (США), “THALES e-Security” (Великобританія), “Securosys” (Швейцарія), “EMC Products Ltd.” (Великобританія), “ERICSSON” (Швеція), Riverbed (США), Crypto AG (Швейцарія), Telsy (Італія), Comtech (Великобританія), Thrane & Thrane (Данія). Основними напрямками діяльності ТОВ «АЛЬТАЇР-775» на даний час є  роботи, пов’язані зі створенням програмно-апаратних комплексів моніторингу ліній зв’язку, а також створенням сучасних телекомунікаційних систем спеціального призначення.

Серед замовників обладнання та послуг компанії “АЛЬТАЇР-775”: провідні банки України (НБУ, Ощадбанк, УкрСиббанк і т.д.), Служба безпеки України, ДССЗЗІ України, МЗС України, “Укртелеком”,  ДП «Українські спеціальні системи», Державна прикордонна служба України.